GF90-004, AP schroefset, Renault Twingo (C06), 03/1993-, Max. vooraslast tot 700 kg, Verlaging vooras 35-65 mm, Verlaging achteras 35-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF90-004 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Renault |
| Model | : Twingo I (C06) |
| Bouwjaar | : 03/1993-08/2007 |
| Past op model | : Twingo (C06) |
| Past op bouwjaar | : 03/1993- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 700 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 690 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 35-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 20 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 50 mm |
| Prijs incl. BTW | : 659,91 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





