GF90-005, AP schroefset, Renault Clio B (B) 2.0i 16V (Sport), 02/2000-, Max. vooraslast tot 860 kg, Verlaging vooras 30-60 mm, Verlaging achteras 30-50 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF90-005 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Renault |
| Model | : Clio II (B) |
| Bouwjaar | : 09/1998-09/2005 |
| Past op model | : Clio B (B) 2.0i 16V (Sport) |
| Past op bouwjaar | : 02/2000- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 860 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 785 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





