Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF70-001 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 306 |
| Bouwjaar | : 03/1993-06/2001 |
| Past op model | : 306 (7*Â…) Limousine, Cabrio , convertible / sedan, convertible |
| Past op bouwjaar | : 05/1993- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 950 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 860 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 0-40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 15 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 537,89 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





