Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF70-004 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 206 |
| Bouwjaar | : 08/1998- |
| Past op model | : 206 CC,SW,RC, 206+ (2*…) Schrägheck, Kombi, Cabrio / Hatchback, wagon, convertible |
| Past op bouwjaar | : 09/1998- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 890 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 780 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 0-40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 35 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 537,89 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





