GF60-053, AP schroefset, Opel Corsa E (S-D) OPC, 11/2014-, Max. vooraslast tot 960 kg, Verlaging vooras 15-35 mm, Verlaging achteras 20-40 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF60-053 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Opel |
| Model | : Corsa E |
| Bouwjaar | : 09/2014- |
| Past op model | : Corsa E (S-D) OPC |
| Past op bouwjaar | : 11/2014- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 960 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 800 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 15-35 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 20 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 10 mm |
| Prijs incl. BTW | : 659,91 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





