GF60-041, AP schroefset, Opel Corsa A (A-CC), 08/83-02/1993, Max. vooraslast tot 680 kg, Verlaging vooras 40-60 mm, Verlaging achteras 40-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF60-041 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Opel |
| Model | : Corsa A |
| Bouwjaar | : 08/1983-02/1993 |
| Past op model | : Corsa A (A-CC) |
| Past op bouwjaar | : 08/83-02/1993 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 680 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 665 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 40-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 40-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 70 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 537,89 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





