GF60-030, AP schroefset, Opel Astra H (A-H, A-H/SW) Limousine, Caravan, Twin Top / sedan, station wagon, Twin Top, 04/2004-, Max. vooraslast tot 1070 kg, Verlaging vooras 30-65 mm, Verlaging achteras 30-65 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF60-030 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra H |
| Bouwjaar | : 03/2004- |
| Past op model | : Astra H (A-H, A-H/SW) Limousine, Caravan, Twin Top / sedan, station wagon, Twin Top |
| Past op bouwjaar | : 04/2004- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1070 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 955 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 20 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





