GF85-002, AP schroefset, Nissan 350Z (Z33) Coupe, Cabrio / coupe, convertible, 10/2003-, Max. vooraslast tot 935 kg, Verlaging vooras 20-40 mm, Verlaging achteras 20-40 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF85-002 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Nissan |
| Model | : 350Z (Z33) |
| Bouwjaar | : 10/2003- |
| Past op model | : 350Z (Z33) Coupe, Cabrio / coupe, convertible |
| Past op bouwjaar | : 10/2003- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 935 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 975 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 20-40 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 30 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 5 mm |
| Prijs incl. BTW | : 690,41 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





