GF20-102, AP schroefset, Mini Mini Coupe R58, (UKL-C) Coupe, 09/2011-, Max. vooraslast tot 905 kg, Verlaging vooras 30-55 mm, Verlaging achteras 30-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF20-102 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Mini |
| Model | : Mini Coupe (R58) |
| Bouwjaar | : 09/2011- |
| Past op model | : Mini Coupe R58, (UKL-C) Coupe |
| Past op bouwjaar | : 09/2011- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 905 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 630 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 10 mm |
| Prijs incl. BTW | : 690,41 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





