GF20-075, AP schroefset, Mini Mini Clubman (R55 / R57) Cooper S Clubman / Cabrio, Cooper D Clubman / Cabrio, JCW, 10/2007-, Max. vooraslast tot 935 kg, Verlaging vooras 30-55 mm, Verlaging achteras 30-55 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF20-075 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Mini |
| Model | : Mini Clubman (R55) |
| Bouwjaar | : 01/2007-06/2015 |
| Past op model | : Mini Clubman (R55 / R57) Cooper S Clubman / Cabrio, Cooper D Clubman / Cabrio, JCW |
| Past op bouwjaar | : 10/2007- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 935 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 855 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-55 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 40 mm |
| Prijs incl. BTW | : 690,41 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





