GF20-042, AP schroefset, Mini Mini, (R50, R52, R53, Mini, Mini-N) inkl. Cooper S, Cabrio, 04/2002-11/2006, Max. vooraslast tot 890 kg, Verlaging vooras 20-50 mm, Verlaging achteras 20-50 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF20-042 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Mini |
| Model | : Mini (R50/R53) |
| Bouwjaar | : 09/2001-09/2006 |
| Past op model | : Mini, (R50, R52, R53, Mini, Mini-N) inkl. Cooper S, Cabrio |
| Past op bouwjaar | : 04/2002-11/2006 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 890 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 800 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 20-50 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 45 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 30 mm |
| Prijs incl. BTW | : 659,91 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





