GF25-065, AP schroefset, Mercedes CLA, (117, 245 G) Voorwielaandrijving / 2WD, 04/2013-, Max. vooraslast tot 1100 kg, Verlaging vooras 25-55 mm, Verlaging achteras 30-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF25-065 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : CLA Coupe (C117) |
| Bouwjaar | : 01/2013- |
| Past op model | : CLA, (117, 245 G) Voorwielaandrijving / 2WD |
| Past op bouwjaar | : 04/2013- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1100 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 950 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 25-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 10 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 690,41 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





