GF25-039, AP schroefset, Mercedes C-Klasse (204, 204K) T-Modell, sedan, without electr. dampers, 08/2007-, Max. vooraslast tot 1100 kg, Verlaging vooras 30-55 mm, Verlaging achteras 20-50 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF25-039 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : C-Class (W204) |
| Bouwjaar | : 03/2007-12/2013 |
| Past op model | : C-Klasse (204, 204K) T-Modell, sedan, without electr. dampers |
| Past op bouwjaar | : 08/2007- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1100 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1230 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 0 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 5 mm |
| Prijs incl. BTW | : 710,75 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





