GF75-002, AP schroefset, Mazda MX 5, (NB), 05/1998-, Max. vooraslast tot 655 kg, Verlaging vooras 30-60 mm, Verlaging achteras 30-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF75-002 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Mazda |
| Model | : MX5 (NB) |
| Bouwjaar | : 05/1998-08/2005 |
| Past op model | : MX 5, (NB) |
| Past op bouwjaar | : 05/1998- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 655 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 665 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 10 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 15 mm |
| Prijs incl. BTW | : 659,91 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





