GF75-018, AP schroefset, Mazda Mazda 3 (BL) inkl. MPS, 04/2009-, Max. vooraslast tot 1135 kg, Verlaging vooras 30-60 mm, Verlaging achteras 30-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF75-018 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Mazda |
| Model | : 3 (BL) |
| Bouwjaar | : 04/2009-09/2013 |
| Past op model | : Mazda 3 (BL) inkl. MPS |
| Past op bouwjaar | : 04/2009- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1135 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 945 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 35 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 741,25 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





