GF30-018, AP schroefset, Mazda Mazda 2 (DY), 02/2003-, Max. vooraslast tot 900 kg, Verlaging vooras 35-70 mm, Verlaging achteras 25-70 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF30-018 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Mazda |
| Model | : 2 (DY) |
| Bouwjaar | : 04/2003-06/2007 |
| Past op model | : Mazda 2 (DY) |
| Past op bouwjaar | : 02/2003- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 900 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 810 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-70 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 25-70 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





