GF30-040, AP schroefset, Mazda Mazda 2 (DE, DE1) Limousine / sedan, 10/2007-, Max. vooraslast tot 850 kg, Verlaging vooras 25-50 mm, Verlaging achteras 30-45 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF30-040 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Mazda |
| Model | : 2 (DE) |
| Bouwjaar | : 07/2007-11/2014 |
| Past op model | : Mazda 2 (DE, DE1) Limousine / sedan |
| Past op bouwjaar | : 10/2007- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 850 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 765 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 25-50 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-45 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





