GF50-021, AP schroefset, Honda Civic Type R (FN2), 03/2007-, Max. vooraslast tot 980 kg, Verlaging vooras 0-30 mm, Verlaging achteras 0-30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF50-021 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Honda |
| Model | : Civic VIII (FD1/FD3/FK1/FK2/FK3) |
| Bouwjaar | : 01/2006- |
| Past op model | : Civic Type R (FN2) |
| Past op bouwjaar | : 03/2007- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 980 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 740 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 0-30 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 0-30 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 5 mm |
| Prijs incl. BTW | : 659,91 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





