GF50-009, AP schroefset, Honda Accord (CL7, CL9, CN1), 01/2003-, Max. vooraslast tot 1080 kg, Verlaging vooras 35-65 mm, Verlaging achteras 35-65 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF50-009 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Honda |
| Model | : Accord (CL7/ CL9 / CN1) |
| Bouwjaar | : 02/2003-05/2008 |
| Past op model | : Accord (CL7, CL9, CN1) |
| Past op bouwjaar | : 01/2003- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1080 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 920 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 35-65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 70 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 45 mm |
| Prijs incl. BTW | : 781,92 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





