GF30-003, AP schroefset, Ford Puma (ETC) HA mit Gabelbefestigung / rear with fork mounting, 3/1997-Mod. 98, Max. vooraslast tot 770 kg, Verlaging vooras 35-75 mm, Verlaging achteras 35-75 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF30-003 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Ford |
| Model | : Puma (ECT) |
| Bouwjaar | : 10/1997- |
| Past op model | : Puma (ETC) HA mit Gabelbefestigung / rear with fork mounting |
| Past op bouwjaar | : 3/1997-Mod. 98 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 770 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 670 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-75 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 35-75 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 30 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 30 mm |
| Prijs incl. BTW | : 609,07 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





