GF30-015, AP schroefset, Ford Mondeo (BWY) Turnier, ST220 / wagon, 11/2000-, Max. vooraslast tot 1200 kg, Verlaging vooras 35-65 mm, Verlaging achteras ca. 40 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF30-015 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Ford |
| Model | : Mondeo III (B4Y/B5Y) |
| Bouwjaar | : 11/2000-06/2007 |
| Past op model | : Mondeo (BWY) Turnier, ST220 / wagon |
| Past op bouwjaar | : 11/2000- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1200 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1150 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras ca. 40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 10 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 741,25 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





