GF30-058, AP schroefset, Ford Focus III, (DYB) Sedan / sedan, 04/2011-, Max. vooraslast tot 1100 kg, Verlaging vooras 30-50 mm, Verlaging achteras 40-55 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF30-058 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus III (DYB) |
| Bouwjaar | : 04/2011- |
| Past op model | : Focus III, (DYB) Sedan / sedan |
| Past op bouwjaar | : 04/2011- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1100 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1025 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-50 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 40-55 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 18 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 11 mm |
| Prijs incl. BTW | : 741,25 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




