GF30-021, AP schroefset, Ford Focus II (DA3, DB3) Limousine / sedan, 12/2004-, Max. vooraslast tot 1070 kg, Verlaging vooras 35-65 mm, Verlaging achteras 35-65 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF30-021 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus II (DA3) |
| Bouwjaar | : 11/2004- |
| Past op model | : Focus II (DA3, DB3) Limousine / sedan |
| Past op bouwjaar | : 12/2004- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1070 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1015 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 35-65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 30 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 741,25 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




