GF30-010, AP schroefset, Ford Focus (DAW, DBW, DFW) Limousine / sedan, 10/1998-, Max. vooraslast tot 965 kg, Verlaging vooras 35-60 mm, Verlaging achteras 35-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF30-010 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus I (DAW) |
| Bouwjaar | : 10/1998-09/2004 |
| Past op model | : Focus (DAW, DBW, DFW) Limousine / sedan |
| Past op bouwjaar | : 10/1998- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 965 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 930 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 35-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 25 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 659,91 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




