GF30-040, AP schroefset, Ford Fiesta (JA8), 10/2008-, Max. vooraslast tot 850 kg, Verlaging vooras 30-55 mm, Verlaging achteras 30-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF30-040 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Ford |
| Model | : Fiesta VI (JA8) |
| Bouwjaar | : 10/2008- |
| Past op model | : Fiesta (JA8) |
| Past op bouwjaar | : 10/2008- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 850 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 785 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




