GF30-001, AP schroefset, Ford Fiesta (JAS, JBS) mit Gabelbefestigung / with fork mounting, 8/1995-Mod. 98, Max. vooraslast tot 860 kg, Verlaging vooras 35-75 mm, Verlaging achteras 35-75 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF30-001 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Ford |
| Model | : Fiesta IV (JAS/JBS) |
| Bouwjaar | : 08/1996-03/2002 |
| Past op model | : Fiesta (JAS, JBS) mit Gabelbefestigung / with fork mounting |
| Past op bouwjaar | : 8/1995-Mod. 98 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 860 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 750 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-75 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 35-75 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 25 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 30 mm |
| Prijs incl. BTW | : 609,07 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




