Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF40-009 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Stilo (192) |
| Bouwjaar | : 10/2001- |
| Past op model | : Stilo (192) Sedan inkl. Diesel außer 1.9 JDT / sedan incl. Diesel no 1.9 JTD |
| Past op bouwjaar | : 10/2001- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1030 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 960 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 5 mm |
| Prijs incl. BTW | : 609,07 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




