GF40-007, AP schroefset, Fiat Punto (188) inkl. Facelift / incl. later model, 09/1999-, Max. vooraslast tot 900 kg, Verlaging vooras 30-60 mm, Verlaging achteras ca. 40 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF40-007 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Punto II (188) |
| Bouwjaar | : 08/1999-08/2005 |
| Past op model | : Punto (188) inkl. Facelift / incl. later model |
| Past op bouwjaar | : 09/1999- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 900 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 750 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras ca. 40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 55 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 558,23 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




