GF40-003, AP schroefset, Fiat Punto (176) inkl. Cabrio / incl. convertible, 09/1993-, Max. vooraslast tot 850 kg, Verlaging vooras 30-60 mm, Verlaging achteras ca. 40 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF40-003 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Punto I (176) |
| Bouwjaar | : 10/1993-09/1999 |
| Past op model | : Punto (176) inkl. Cabrio / incl. convertible |
| Past op bouwjaar | : 09/1993- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 850 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 700 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras ca. 40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 558,23 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




