GF40-017, AP schroefset, Fiat Grande Punto (199) inkl. Abarth / incl. Abarth, 10/2005-, Max. vooraslast tot 1000 kg, Verlaging vooras 35-65 mm, Verlaging achteras 40-65 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF40-017 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Grande Punto (199) |
| Bouwjaar | : 09/2005-02/2012 |
| Past op model | : Grande Punto (199) inkl. Abarth / incl. Abarth |
| Past op bouwjaar | : 10/2005- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1000 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 860 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 40-65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 15 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 609,07 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




