GF40-002, AP schroefset, Fiat Bravo HGT (182), 09/1995-, Max. vooraslast tot 1000 kg, Verlaging vooras 40-70 mm, Verlaging achteras ca. 40 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF40-002 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Bravo I (182) |
| Bouwjaar | : 09/1995- |
| Past op model | : Bravo HGT (182) |
| Past op bouwjaar | : 09/1995- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1000 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1000 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 40-70 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras ca. 40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 30 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




