GF40-020, AP schroefset, Fiat 500 (312) inkl. Abarth & Cabrio / incl. Abarth and convertible, 08/2007-, Max. vooraslast tot 830 kg, Verlaging vooras 30-60 mm, Verlaging achteras 10-40 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF40-020 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Fiat |
| Model | : 500 (312) |
| Bouwjaar | : 08/2007- |
| Past op model | : 500 (312) inkl. Abarth & Cabrio / incl. Abarth and convertible |
| Past op bouwjaar | : 08/2007- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 830 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 735 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 10-40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 25 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 609,07 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




