GF95-008, AP schroefset, Citroen C1, (P), 06/2005-, Max. vooraslast tot 695 kg, Verlaging vooras 20-55 mm, Verlaging achteras 25-55 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF95-008 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Citroen |
| Model | : C1 (P) |
| Bouwjaar | : 06/2005-04/2014 |
| Past op model | : C1, (P) |
| Past op bouwjaar | : 06/2005- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 695 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 695 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 20-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 25-55 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 35 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 741,25 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




