GF60-057, AP schroefset, Chevrolet Cruze, (KL1J), 05/2009-, Max. vooraslast tot 1220 kg, Verlaging vooras 35-65 mm, Verlaging achteras 35-65 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF60-057 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Chevrolet |
| Model | : Cruze (J300) |
| Bouwjaar | : 05/2009- |
| Past op model | : Cruze, (KL1J) |
| Past op bouwjaar | : 05/2009- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1220 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1000 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 35-65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 659,91 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




