GF20-072, AP schroefset, BMW Z4 (Z89) Coupe, Roadster / coupe, Roadster, 04/2009-, Max. vooraslast tot 870 kg, Verlaging vooras 15-40 mm, Verlaging achteras 10-35 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF20-072 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : BMW |
| Model | : Z4 (E89) |
| Bouwjaar | : 05/2009- |
| Past op model | : Z4 (Z89) Coupe, Roadster / coupe, Roadster |
| Past op bouwjaar | : 04/2009- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 870 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1000 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 15-40 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 10-35 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 10 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 5 mm |
| Prijs incl. BTW | : 741,25 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




