GF20-004, AP schroefset, BMW Z4 (Z85) Coupe, Roadster / coupe, Roadster, 02/2003-, Max. vooraslast tot 790 kg, Verlaging vooras 20-50 mm, Verlaging achteras 15-40 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF20-004 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : BMW |
| Model | : Z4 (E85) |
| Bouwjaar | : 02/2003-12/2009 |
| Past op model | : Z4 (Z85) Coupe, Roadster / coupe, Roadster |
| Past op bouwjaar | : 02/2003- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 790 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 890 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 20-50 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 15-40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 10 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 10 mm |
| Prijs incl. BTW | : 741,25 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




