GF20-016, AP schroefset, BMW Z3, (R/C) Coupe, Roadster / coupe, Roadster, 10/1995-, Max. vooraslast tot 830 kg, Verlaging vooras 35-60 mm, Verlaging achteras 30-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF20-016 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : BMW |
| Model | : Z3 (E36) |
| Bouwjaar | : 10/1995-06/2003 |
| Past op model | : Z3, (R/C) Coupe, Roadster / coupe, Roadster |
| Past op bouwjaar | : 10/1995- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 830 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 870 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 20 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 5 mm |
| Prijs incl. BTW | : 710,75 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




