GF20-018, AP schroefset, BMW M5 E39 (M539) Limousine / sedan, 01/1999-, Max. vooraslast tot 1105 kg, Verlaging vooras 35-65 mm, Verlaging achteras 20-50 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF20-018 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : BMW |
| Model | : M5 (E39) |
| Bouwjaar | : 10/1998-06/2003 |
| Past op model | : M5 E39 (M539) Limousine / sedan |
| Past op bouwjaar | : 01/1999- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1105 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1225 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 25 mm |
| Prijs incl. BTW | : 842,93 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




