GF20-012, AP schroefset, BMW 3er M3 E36 (M3B, M3/B), 10/1992-04/1999, Max. vooraslast tot 920 kg, Verlaging vooras 30-60 mm, Verlaging achteras 20-45 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF20-012 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : BMW |
| Model | : M3 (E36) |
| Bouwjaar | : 10.1992-04/1999 |
| Past op model | : 3er M3 E36 (M3B, M3/B) |
| Past op bouwjaar | : 10/1992-04/1999 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 920 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1130 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-45 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 20 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 710,75 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




