GF20-080, AP schroefset, BMW 5er (F10, 5L) Limo, RWD / sedan, RWD, 03/2010-, Max. vooraslast tot 1195 kg, Verlaging vooras 25-55 mm, Verlaging achteras 20-50 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF20-080 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : BMW |
| Model | : 5 serie (F07/F10/F11) |
| Bouwjaar | : 02/2010- |
| Past op model | : 5er (F10, 5L) Limo, RWD / sedan, RWD |
| Past op bouwjaar | : 03/2010- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1195 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1310 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 25-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 80 mm |
| Prijs incl. BTW | : 893,77 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




