GF20-005, AP schroefset, BMW 5er (E60), (560L) Limousine / sedan, 07/2003-, Max. vooraslast tot 1070 kg, Verlaging vooras 25-55 mm, Verlaging achteras 25-55 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF20-005 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : BMW |
| Model | : 5 serie (E60/E61 ) |
| Bouwjaar | : 07/2003-10/2009 |
| Past op model | : 5er (E60), (560L) Limousine / sedan |
| Past op bouwjaar | : 07/2003- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1070 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1235 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 25-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 25-55 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 792,09 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




