GF20-104, AP schroefset, BMW 4er (F32, F33, 3C) Coupe, RWD, coupe, RWD,, without electr. Dampers, 10/2013-, Max. vooraslast tot 950 kg, Verlaging vooras 40-65 mm, Verlaging achteras 30-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF20-104 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : BMW |
| Model | : 4 serie (F32/F33/F36) |
| Bouwjaar | : 07/2013- |
| Past op model | : 4er (F32, F33, 3C) Coupe, RWD, coupe, RWD,, without electr. Dampers |
| Past op bouwjaar | : 10/2013- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 950 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1230 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 40-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 45 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 8 mm |
| Prijs incl. BTW | : 741,25 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




