GF20-032, AP schroefset, BMW 3er (E92) Coupe / coupe, 09/2006-, Max. vooraslast tot 1090 kg, Verlaging vooras 20-50 mm, Verlaging achteras 20-50 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF20-032 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E90/E91/E92/E93) |
| Bouwjaar | : 01/2005-12/2011 |
| Past op model | : 3er (E92) Coupe / coupe |
| Past op bouwjaar | : 09/2006- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1090 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1135 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 20-50 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 55 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 15 mm |
| Prijs incl. BTW | : 741,25 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




