GF10-005, AP schroefset, Audi TT (8N) Coupe, Roadster, Voorwielaandrijving / front-wheel drive, coupe, roadster, 10/1998-, Max. vooraslast tot 1030 kg, Verlaging vooras 30-65 mm, Verlaging achteras 30-65 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF10-005 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Audi |
| Model | : TT (8N) |
| Bouwjaar | : 10/1998-9/2006 |
| Past op model | : TT (8N) Coupe, Roadster, Voorwielaandrijving / front-wheel drive, coupe, roadster |
| Past op bouwjaar | : 10/1998- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1030 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 845 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 15 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




