GF81-031, AP schroefset, Audi TT (8J) Coupe, TTS, TT RS, Quattro / coupe 4WD, 04/2007-, Max. vooraslast tot 1040 kg, Verlaging vooras 10-30 mm, Verlaging achteras 10-30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF81-031 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Audi |
| Model | : TT (8J) |
| Bouwjaar | : 10/2006-06/2014 |
| Past op model | : TT (8J) Coupe, TTS, TT RS, Quattro / coupe 4WD |
| Past op bouwjaar | : 04/2007- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1040 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 885 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 10-30 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 10-30 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 0 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 659,91 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




