GF81-030, AP schroefset, Audi TT (8J) Coupe, Voorwielaandrijving / coupe, 09/2006-, Max. vooraslast tot 965 kg, Verlaging vooras 20-50 mm, Verlaging achteras 20-50 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF81-030 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Audi |
| Model | : TT (8J) |
| Bouwjaar | : 10/2006-06/2014 |
| Past op model | : TT (8J) Coupe, Voorwielaandrijving / coupe |
| Past op bouwjaar | : 09/2006- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 965 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 885 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 20-50 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 0 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 659,91 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




