GF10-055, AP schroefset, Audi A6 (4F) Avant, Voorwielaandrijving, Quattro /, wagon, front-wheel drive, 4WD, 02/2005-, Max. vooraslast tot 1240 kg, Verlaging vooras 35-70 mm, Verlaging achteras 35-70 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF10-055 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C6) |
| Bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Past op model | : A6 (4F) Avant, Voorwielaandrijving, Quattro /, wagon, front-wheel drive, 4WD |
| Past op bouwjaar | : 02/2005- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1240 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1300 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-70 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 35-70 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 761,59 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




