GF10-011, AP schroefset, Audi A6 (4B) Limousine, Avant, Voorwielaandrijving /, sedan, wagon, front-wheel drive, 01/1997-, Max. vooraslast tot 1250 kg, Verlaging vooras 30-65 mm, Verlaging achteras 30-65 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF10-011 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C5) |
| Bouwjaar | : 04/1997-05/2004 |
| Past op model | : A6 (4B) Limousine, Avant, Voorwielaandrijving /, sedan, wagon, front-wheel drive |
| Past op bouwjaar | : 01/1997- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1250 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1185 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 710,75 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




