Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF10-075 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Audi |
| Model | : A5 (B8) |
| Bouwjaar | : 06/2007- |
| Past op model | : A5 (B8) Coupe, Cabrio, Sportback, S5, RS5 ohne elektr Dämpfer, Voorwielaandrijving, Quattro / without electronic dampers, front-wheel drive, 4WD, coupe, convertible, sportback |
| Past op bouwjaar | : 05/2007- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1245 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1240 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 25-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 25-55 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 90 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 13 mm |
| Prijs incl. BTW | : 741,25 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




