GF10-024, AP schroefset, Audi S/RS A8, (D2) Voorwielaandrijving, Quattro, S8 (3,3TDI, W12) / 2WD, 4WD, S8, 03/1994-09/2002, Max. vooraslast tot 1380 kg, Verlaging vooras 30-60 mm, Verlaging achteras 25-50 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF10-024 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S8 (D2) |
| Bouwjaar | : 07/1996-09/2002 |
| Past op model | : A8, (D2) Voorwielaandrijving, Quattro, S8 (3,3TDI, W12) / 2WD, 4WD, S8 |
| Past op bouwjaar | : 03/1994-09/2002 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1380 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1230 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 25-50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 10 mm |
| Prijs incl. BTW | : 761,59 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




